Popular Posts

New Balance - Line up kolekcji wiosna-lato 2016Wiosną 2016 New Balance zaskoczy nas po raz kolejny. Obok tradycyjnych modeli i wzorów, które co sezon zdobywają rzesze miłośników, pojawi się kilka perełek. Dziewczyny w końcu doczekają się damskich trampek Pro Court Beach Cruiser wzorowanych na oryginalnym męskim modelu Pro Court. Będą dostępne w trzech ciekawych kolorach - błękitnym, piaskowym i malinowym. 
Warto zwrócić uwagę na całą serię Beach Cruiser, w skład której oprócz trampek wchodzi 6 modeli 574 (po 3 damskie i męskie) w rewelacyjnej kolorystyce nawiązującej do plażowych klimatów. Obstawiamy, że będą hitem tegorocznej mody i szybko znikną ze sklepowych półek. 
Dla facetów, którzy szukają klasycznych wzorów, New Balance przygotował model 530 Athleisure X, który powraca do najlepszego stylu lat 90tych. Dwa kolory (czarne i białe), cholewka ze skóry licowej z dodatkami zamszu i gruba podeszwa z systemem Encap. 
Dziewczyny również nie będą mogły narzekać na mały wybór. Oprócz rzeszy najróżniejszych wersji modeli 373, 574, 410 i 420 będą mogły cieszyć się wygodą i unikalnym wzornictwem modelu 580 Riviera Pack inspirowanym francuską Rivierą oraz szeroką gamą modelu 996, który w tym sezonie będzie dostępny aż w pięciu wersjach. Jeśli dodamy do tego limitowane serie produkowane w USA i Wielkiej Brytanii oraz bardzo szeroką gamę obuwia dla najmłodszych, można przypuszczać, że w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim na ulicach znów będzie królować klasyczna N-ka. 

Kolekcja Wiosna - lato 2016 zacznie się pojawiać w sklepach już w lutym. 
<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz